Kalinowa 

 
Kalinowa 
Kalinowa
Lokalizacja Kalinowa, gmina Wiązów, powiat Strzelin, przy drodze gminnej – ul. Polna, 39 km od Wrocławia, 6 km od zjazdu (węzeł Brzezimierz) na autostradę A4.
Właściciel Miasto i Gmina Wiązów
Status prawny Własność gminy
Obszar do zagospodarowania 50 ha, teren po wyeksploatowanej piaskowni z lustrem wody o pow. ok. 11 ha z możliwością jego powiększenia, poza zabudową mieszkalną. Idealny teren na sobotnio – niedzielny wypoczynek dla Wrocławia.
Spodziewane restrykcje nałożone na sprzedaż Grunt nie obciążony, stanowiący w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego tereny eksploatacji piasku. W obecnym czasie wyrobisko jest niczynne, ustalono rolny, wodno-leśny lub rekreacyjny kierunek rekultywacji wyrobiska
Uzbrojenie terenu Energia elektryczna Wzdłuż granicy nieruchomości przebiega sieć energetyczna. W przypadku większego zapotrzebowania po przebudowie RE Strzelin może zapewnić dostawę energii.
Woda Z rurociągu miejskiego PCV fi160 mm przebiegającego bezpośrednio przy granicy nieruchomości.
Gaz brak
Ścieki Przydomowe oczyszczalnie
Grunt Grunt piaszczysty o bardzo dobrej nośności, woda gruntowa na gł. 2,20 do 3,80 m.
Dostępność komunikacyjna Nieruchomość położona w sąsiedztwie drogi krajowej nr 39 (Wiązów – Brzeg) w odległości 39 km od Wrocławia i 60 km od Opola, a także 6 km (węzeł Brzezimierz) i 10 km (węzeł Przylesie) od nowego zjazdu na zmodernizowaną autostradę A-4. Czas dojazdu z centrum Wrocławia – 30 min
 
Liczba odwiedzin : 720
Podmiot udostępniający informację : URZĄD MIASTA I GMINY WIĄZÓW
Osoba wprowadzająca informację : Administrator Techniczny
Osoba odpowiedzialna za informację : Magdalena Górska
Czas wytworzenia: 2008-10-28 13:33:48
Czas publikacji: 2008-10-28 13:33:48
Data przeniesienia do archiwum: Brak